On je u Parizu kazao novinarima da prvo hoće da dobije analizu domaćih stručnjaka u vezi sa zaštitom životne sredine, te da će, kako je naveo, onda da vidi šta dalje.
"Ako bude išlo po planu, možemo krajem sledeće godine da tražimo i izjašnjavanje građana...i mogu da biraju hoće li u Loznici, hoće li u Zapadnoj Srbiji ili u celoj Srbiji", kazao je Vučić.
Kako je kazao, "gde god i šta god da bude, pobedićemo".
Vučić je uverenje u pobedu vlasti i na tom izjašnjavanju obrazložio time što "narod ne bira između kopanja i zdravlja" već, kako je kazao, "između lažne brige i ekonomnskog napretka i prospriteta".
"Nema nikakav problem s tim, pobedićemo ih opet", kazao je on.
Optužio je "lažnu elitu" za negativnu kampanju protiv svega što vlast radi, te naveo da izmišljaju afere u cilju, kako je naveo, i "političke egzekucije na izborima", te tu ubrojao i navode o "kopanju litijuma u Valjevu".
"U Valjevu neće ništa da se kopa jer nema šta da se kopa, voleo bih da ima ali nema...i tu su lagali i obmanjivali ljude", kazao je Vučić.
Naveo je da u tome učestvuju i "njihovi mediji" i da svemu prethodi medijska priprema, ali nije precizirao na koje medije misli.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 186
Čestitka
Vlada
Добро памтим све...
А референдум са да или не, а не "да ли тамо ил 'вамо"...то ваљај свом шљаму.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar