U proseku bi to bilo, kako su naveli, oko 50 radnika godišnje.
Ta stranka je izrazila žaljenje zbog pogibije dva radnika koji su se utopili u kanalu pepelišta termoelektrane "Kolubara" u Velikim Crljenima.
Zahtevaju detaljnu istragu tog slučaja i da se preduzmu sve potrebne mere da bi se izbegle slične tragedije.
"To pokazuje da nije dovoljno što je prošle godine donet Zakon o bezbednosti i zdravlju na radu koji bi trebalo da bolje zaštiti sve zaposlene u Srbiji, te u ZLF insistiramo na strožoj primeni tog zakona i na unapređenju preventivnih mera", ističe se u saopštenju.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Najvažniji gradjani
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar