Na sajtu Telegrafa objavljena je vest kako je nestao dečak u Srbiji i da je aktiviran sistem "Pronađi me", što je preneo i Alo.
Tabloidi su neposredno posle toga izmenili naslove i stavili informacije da je dečak pronađen.
Ministar policije Ivica Dačić za
N1 rekao je kako ovaj sistem uopšte nije pokretan.
"Nije bilo aktiviranja alarma, to je dezinformacija. Policija nije dala nikakav alarm. Dete je pronađeno i predato policiji“, rekao je ministar za N1.
Ova vest je uznemirila javnost u Srbiji pa ministar apeluje na sve da se pridržavaju samo zvaničnih saopštenja policije.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
ccc
predrag
Policija treba da stiti zakon i javni red, ne da se krije po kaficima i privatno radi za njih u radno vreme.
Treba i da se zameraju kriminalcima (ne samo penzionerima i devojcicama).
To je posao policije, kakvi sms-ovi, Smesno.
Sluzite necemu !!
I ti politicari..fuj !
U Svedskoj nemaju ni sluzbeni auto.
Dacic samo sluzi prvaljkama, da kada ga pozovu zbog prekrsaja sa parkiranjem, da im skine kaznu.
Eon
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar