Njemu je pritvor odredio Viši sud u Kraljevu, a na predlog Višeg javnog tužilaštva gde je bio saslušan, navodi Danas.
On se sumnjiči za teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.
Iz Višeg javnog tužilaštva navode da će u toku istrage biti ispitani svedoci, pribavljeni materijalni dokazi i mišljenja veštakamedicinske i saobraćajne struke.
Teška saobraćajna nesreća na putu Kraljevo-Raška dogodila se u subotu, kada je došlo do sudara borbenog oklopnog vozila Vojske Srbije, kojim je upravljao M. V, sa putničkim vozilom.
U putničkom vozilu su poginuli D. L, njegovo troje dece kao i jedna žena koja se nalazila u automobilu.
Jedina preživela iz vozila je majka dece M. L. koja je teško povređena. Ona je juče, na sopstveni zahtev, otpuštena iz bolnice na kućno lečenje.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 5
Mojsije
Anonymous
BGD 011
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar