Uhapšen vozač koji je kolima udario studentkinju u Beogradu, devojka teško povređena

Tridesetsedmogodišnji M. P. uhapšen je zbog sumnje da je danas automobilom udario studentkinju tokom akcije "15 minuta tišine" za nastradale na Železničkoj stanici u Novom Sadu.
Kako se vidi na snimcima, on je automobilom "ford fokus karavan" pokosio dvadesetogodišnju devojku na uglu Ruzveltove i Kraljice Marije.
 
Studentkinja je teško povređena, rečeno je FoNetu u Dispečerskom centru Hitne pomoći. U pitanju je studentkinja Pravnog fakulteta.
Vozač je dao gas, udarivši studentkinju, koja je od siline udara završila na krovu automobila, na kojem ju je vozio, nakon čega je pala. 
M. P. je potom pobegao sa lica mesta.
 
Policija sumnja da su u vozilu bile još dve osobe.
 
"Policija u saradnji sa tužilaštvom utvrđuje sve okolnosti i činjenice ovog događaja", navodi MUP.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Pitanje

    17.01.2025 10:33
    Da nije ovaj jedan od onih slobodnomislećih koji stalno najavljuju kako će napadati ljude i vijati ih po ulicama zbog različitog mišljenja? Da se uhapse malo takvi podstrekači?
  • ...

    17.01.2025 01:49
    Za botove s ljubavlju
    A ove rezimske botine bedne sto udaraju lajkove i dislajkove godinama unazad po svim portalima treba nekako naci zabeleziti, da kada se ovo ludilo okonca budu izopsteni iz ovog drustva potpuno. To je onaj najgori ljigav mulj. Ajmo ljigice, posla puno, dislajk sada bez 80 minusa nema dnevnice!
  • Pedja

    16.01.2025 19:51
    Na robiju
    E sad treba pozakonu.
    Oduzeti mu i auto i dozvolu trajno.I nekoliko godina Zabele.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Određen pritvor braći Stajić

Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana četvorici osumnjičenih u vezi sa nezakonitim legalizacijama objekata i prikrivanjem nelegalno stečene imovine.