Rektorski kolegijum poziva zaposlene u svim ustanovama članicama Univerziteta da u petak, 7. marta pruže podršku studentima obustavom rada u toku dana, piše na sajtu Univerziteta.
Studenti u blokadama kao i srednjoškolci ranije su pozvali na novi generalni štrajk sutra, 7. marta.
U objavi na društvenim mrežama su pozvali građanima da tada stanu, da "zaustave ljude oko sebe", izađu napolje, ne troše novac i ne idu na posao.
Savetovali su im da uzmu slobodan dan na poslu ili bolovanje, te da pozovite kolege da im se pridruže.
Pozvali su ih i da ne idu u kafiće i restorane,da ne kupuju u supermarketima, ne posećuju bioskope i pozorišta...
"Ovo nije samo protest, ovo je borba za odgovornost, pravdu i budućnost..." naveli su studenti.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 8
Nikodem
Пуна плата за нерад!
Oni iz vlasti primaju punu platu za neprekidnu krađu i rušenje države.
edikt
Aleksej
Vi botovi mozete samo da mastate o 100.000, dok za sicu lupate minuse.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar