I Koštunica na protestu u Beogradu

Nekadašnji predsednik Jugoslavije Vojislav Koštunica viđen je na protestu u centru Beograda.
Koštunica je, kako se vidi na snimicima na društvenim mrežama, viđen među građanima na Trgu republike kod popularnog Staklenca, prenela je Nova.rs.
 

Nekadašnji predsednik Demokratske stranke Srbije je posle petoktobarskih promena 2000. godine došao na čelo države.

Koštunica je na mesto predsednika došao pošto je koalicija koju su predvodili on i Zoran Đinđić na izborima pobedila Slobodana Miloševića.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Jedini

    15.03.2025 20:57
    Jedini predsednik za koga smo verovali da je demokratski izabran.
  • Milan

    15.03.2025 17:45
    Koštunica zalutao, njemu je mesto u Ćaci kampu. Taj čovek je rehabilitovao čitavu ekipu iz 90-tih i aktivno podržavao Tomislava Nikolića 2012
  • Mikica

    15.03.2025 17:43
    Neobavešteni
    Pevali smo tada “Spasi Srbiju iz ludnice, Koštunice!” Ali avaj …kad je trebalo saseći zlo u korenu, gos’n Koštunica je bio neobavešten i legalista pride. I zlo se kao korov raširilo.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija