MUP: Poslednje upozorenje da prestanu napadi

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je tokom dana "bilo više incidenata i međusobne tuče učesnika protesta" i uputilo poslednje upozorenje da prestanu napadi.
MUP: Poslednje upozorenje da prestanu napadi
Foto: 021.rs
MUP saopštava da je na više lokacija u centru Beograda došlo je do incidenata i međusobne tuče jednog dela učesnika današnjeg protesta.
 
 
 

Oni su, kako navodi MUP, "u više navrata napali pripadnike policije, pokušavajući da ih spreče u obavljanju svojih dužnosti i da izazovu veće nerede".

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova preduzimaju sve mere i radnje iz svoje nadležnosti kako bi sprečili dalju eskalaciju ovih incidenata, sačuvali javni red i mir, zaštitili građane i očuvali bezbednost, piše u saopštenju.

"Policija upućuje poslednje upozorenje da odmah prestanu svi napadi i provokacije prema pripadnicima policije, inače će policija, u skladu sa zakonom, morati da interveniše i zaštiti svoje pripadnike", navodi se u saopštenju.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Nik

    15.03.2025 22:44
    Upotrebili ste zabranjena sredstva, izazvani ćacilendom. Ocistite svoje redove. Ovo zahteva teske kazne. Gde je tuzilastvo, gde je sudstvo? Kakvo je ovo ponasanje izvrsne vlasti?
  • Samo kazem

    15.03.2025 22:32
    Niko zivi policiju nije dirao. Prosao sam pored Cacilenda, policija je okolo, sa njihove strane ograde, niko im se ni obratio nije.
  • 1

    15.03.2025 20:41
    2
    Zasto su koristili zvucni top?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Vučić: Velik skup, sačuvali smo stabilnost

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je povodom današnjeg protesta u Beogradu, da je to bio veliki protest i da je ogroman broj ljudi došao iz unutrašnjosti, te da je stabilnost sačuvana.

MUP: U Beogradu 107.000 ljudi

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je u Beogradu, na svim lokacijama, "u piku" bilo 107.000 učesnika protesta.