Muškarac pao sa četvrtog sprata gradilišta u Beogradu, teško povređen

Dvadesetsedmogodišnji muškarac pao je sa četvrtog sprata sinoć nešto posle 20 časova na gradilištu u Ulici Svetozara Markovića kod parka Manjež u Beogradu.
Muškarac pao sa četvrtog sprata gradilišta u Beogradu, teško povređen
Foto: 021.rs

On je zadobio teže povrede, saopštila je beogradska služba Hitne pomoći.

Četiri saobraćajne nezgode u kojima je povređeno pet osoba desile su se sinoć i noćas. Jedna osoba je teže povređena, prenela je Radio-televizija Srbije (RTS).
Hitnoj pomoći su se tokom protekle noći obraćali najviše onkološki pacijenti.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Milija

    28.03.2025 11:40
    Po mrklom mraku se radi, a sigurno nije postavljao parket, strašno koliko ne postoji nikakva za radnike u SNS Srbiji.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Rektor Đokić: Univerzitet nije ispostava vlasti

Rektor Univerziteta u Beogradu Vladan Đokić poručio je da je "bilo i biće izazova koji se pred univerzitet postavljaju, kao što je bilo i biće pokušaja vlasti da univerzitet svedu na svoju ispostavu".