To su učinili da bi, kako kažu, dobili odgovor na pitanje da li je potrebna partijska knjižica SNS-a da bi se zaposlili, prenosi
N1.
"Cilj ove akcije je indirektna blokada institucija, ali studenti traže i odgovor na pitanje šta je zapravo potrebno da bismo u ovoj državi dobili posao. Da li je potrebna partijska knjižica i kako doći do poslova u Ćacilendu", rekao je za N1 student Luka.
Desetine studenata u blokadu stoji u redu, a neki su već uspeli da dođu do šaltera i upitaju zaposlene i Nacionalnoj službi za zapošljavanje da li im je neophodna knjižica SNS-a da bi dobili posao.
"Rekli su nam da nam knjižica nije potrebna", rekao je za N1 jedan od studenata.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 8
Bosanac
Dragan
pajo patak
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar