Vučić najavio novi narodni sabor u Nišu i da će do 28. juna preteći Tita, Miloševića i DOS

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će 16, 17. i 18. maja u Nišu biti organizovan veliki narodni sabor.
Vučić najavio novi narodni sabor u Nišu i da će do 28. juna preteći Tita, Miloševića i DOS
Foto: 021.rs
"Tamo su nam siledžije zabranile i ulazak i boravak, a mi ćemo da odemo. Otići ćemo da se obratimo ogromnoj većini građana Niša, pristojnih ljudi, da razgovaramo sa njima. Ne znam šta su sve ljudi planirali, ali da. Očekujem da će nam se na tom veličanstvenom skupu pridružiti neki prijatelji koji su nam idejno i ideološki bliski i koji dobro razumeju šta se događa u Srbiji, koji su i veoma popularni u našoj zemlji", rekao je on odgovarajući na pitanje novinara koji gosti iz inostranstva će biti na tok skupu i šta je predviđeno da se dešava u ta tri dana. 
Dodao je da onda idu dalje u Kragujevac, Novi Sad i druga mesta - svuda gde su im, kako je rekao, "siledžije, nasilnici, blokaderi i ostali zabranili da dođu".
Vučić je izjavio da će na Vidovdan, 28. juna moći da proslavi to što je od 2012. godine izgrađeno više kilometara puteva nego u Titovo, Miloševićevo ili DOS-ovsko vreme.
 
"Ja ću za Vidovdan moći da proslavim da smo završili više kilometara nego što je ukupno urađeno do 2012. godine. Moći ćemo da kažemo da je za ovih 12-13 godina urađeno više nego od Josipa Broza, od 1945. do 2012", naveo je Vučić tokom obilaska radova na tunelu "Iriški venac".
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Miodrag Milovanović

    29.04.2025 15:41
    Penzije
    Bolje da prestane da troši državne pare na glupave sabore i da proveri zašto kasne penzije. Da li ćemo neku pezijico ove godine da skratimo
  • Titov pionir

    29.04.2025 15:37
    Tito je legenda
    Nikada nećeš ni prići veličini Titovog dela. Tito je najbolji izraz vremena kojem se država sa napaćenim narodom našla. To vreme je nosilo svoja rešenja, dok ti svoja nikada nisi pronašao. Narod te neće jer te je sasvim sagledao.
  • lemi

    29.04.2025 15:35
    e moj brašo nisi ti TITU ni do članaka(kolena su suviše visoko)sve što ste napravili se raspada,silne subvencije za strane firme koje čim potroše dobijene pare zatvaraju fabrike,zapošljavanje botina-ćacija u državne firme,raznorazni kumovi i pobratimi rade šta hoće i prolaze nekažnjeno.......mogao bi do sutra da nabrajam

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija