Bez vozačke dozvole upravljala Lastinim autobusom

Kikindska policija je danas oko 9.30 sati, isključila iz saobraćaja veliki dabl-deker, autobus beogradske Laste koji je saobraćao na liniji Beograd-Subotica, jer je kontrolom utvrđeno da nije tehnički ispravan.
Bez vozačke dozvole upravljala Lastinim autobusom
Foto: Screenshot
Osim toga, njime je upravljala T.A. (31) bez vozačke dozvole.
 
Kako je Novostima potvrđeno u Policijskoj upravi u Kikindi, njihova patrola je utvrdila da žena koja je bila za volanom nema vozačku dozvolu za D kategoriju neophodnu za upravljanje autobusom, a osim tehničke neispravnosti vozila, postoje sumnje da je bilo prekršaja u korišćenju tahografa kao i drugih nepravilnosti.
 
- Autobus je isključen iz saobraćaja, nalazi se na autobuskoj stanici u Kikindi, a putnici su zbrinuti. Autobus je saobraćao na redovnoj liniji Beograd – Subotica, preko Kikinde. Zanimljivo je da se u papirima kao formalni vozač navodi N.R. (59), ali je vozilom upravljala žena bez vozačke dozvole – potvrđeno je Novostima u policiji.
 
Autobus nije napravio nikakav saobraćajni prekršaj prilikom vožnje, već je zaustavljen tokom radovne kontrole saobraćaja na području Kikinde. Zbog naknadno ustanovljnih prekršaja policija će podneti odgovarajuće prijave.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Pitanje

    25.02.2019 21:58
    Samo napred! Jasno se vidi gde su pobegli vozaci .Za takvu platu niko nece ovde raditi
  • Opa

    25.02.2019 21:22
    Ppa
    I drzavom upravljaju polupismeni...dok se sasvim ne slupamo
  • Обсарвер

    25.02.2019 10:26
    Мишко
    Па мој Мишко, може и завезаних очију да вози....

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

Protest po prvi put i u Vojki

Sve više naseljenih mesta opštine Stara Pazova organizuje skupove podrške studentima koji već mesecima traže od vlasti da im se ispune zahtevi.