Okupljanje je kod spomenika na šetalištu kraj jezera u Maloj Americi, u slobodnoj zoni Zrenjanina.
Kako su najavili organizatori, na ovom protestu još jednom će biti upućena poruka protiv nasilja u društvu i zatraženo ispunjenje zahteva koji su postavljeni vlastima.
"Deset dana je do početka nove školske godine, a vlast nije rešila niti jedan jedini problem obrazovnog sistema. Umesto da su rešavali probleme, oni su, na čelu sa Aleksandrom Vučićem, afirmisali nasilje i činili naše društvo još manje bezbednim", kažu organizatori.
Okupljanje učesnika protesta je u 19 časova.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar