Sumnja se da je B.B. 21. i 22. avgusta u Pančevu, na više različitih mesta, ženskim osobama N.M, D.K. i M.J. prilazio sa leđa i na naročito drzak način otimao zlatne lančiće koje su nosile oko vrata.
Na taj način je sebi pribavio protivpravnu imovinsku korist u iznosu od 482.000 dinara.
Tužilaštvo je nakon saslušanja osumnjičenog predložilo sudu da mu odredi pritvor.
B.B. se sumnjiči da je izvršio krivično delo teška krađa u produženom trajanju.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar