Zbog toga Auto-moto savez Srbije savetuje pažljivu vožnju, kao i na deonicama kroz šumska područja.
Preko prevoja magla mestimično otežava vidljivost, ima je i na putevima pored reka i kanala u Vojvodini, u jugozapadnim krajevima Srbije, na području Požege, Kraljeva, pored Dunava, Južne i Velike Morave.
Prema informacijama Uprave granične policije, jutros nema dužih zadržavanja na putničkim terminalima graničnih prelaza, dok se na teretnim terminalima najduže čeka na Horgošu, na izlazu iz Srbije, i to četiri sata.
Kamioni se na Kelebiji, na izlazu iz Srbije, zadržavaju tri sata, dva sata čekaju na Batrovcima na izlazu, a jedan sat na izlazu prelaza Gradina.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar