Kako se navodi u saopštenju Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici, sumnja se i da je tada pištolj uperio u muškarca (40) i povukao obarač, a kada pištolj nije opalio, udario ga je dva puta u glavu i naneo mu teške telesne povrede, koje je konstatovao dežurni lekar.
"Policija je od osumnjičenog oduzela pištolj sa okvirom i 33 metka", navodi se u saopštenju.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici Đ. D. je određeno zadržavanje do 48 sati, u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 10
Fića
Sava
Ž
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar