Opština Šid je saopštila da nema ljudskih žrtava, a da je zabeležena značajna materijalna šteta.
"Na gašenju požara angažovane su vatrogasne ekipe iz Šida, Sremske Mitrovice i Rume, a očekuje se pomoć pripadnika MUP-a, Sektora za vanredne situacije iz Šapca i Novog Sada. Molimo građane da bez preke potrebe ne izlaze iz svojih domova, bar dok požar ne bude ugašen. Ukoliko postoji potreba za kretanjem, molimo vas da se adekvatno zaštitite mokrim povezom preko usta i nosa", kažu iz Opštine.
Poručuju da će o svim novim informacijama javnost će biti blagovremeno obaveštena.
Prema izjavama očevidaca, vatra je brzo dobila na intenzitetu, stvarajući veliki plamen i gust dim koji se vidi na velikom odstojanju.
Postoji bojazan da bi se požar mogao proširiti na okolne objekte.
Stanovnici obližnjih naselja su pozvani da ostanu unutra i zatvore prozore zbog gustog dima koji se širi tim područjem.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 8
Deki
Nas dragi prijatelj Perica Jurosevic radnik firme.
Pokoj mu duši..
Opasno
Sirene
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar