Kako je naveo Žolt Sendi iz PSG-a, "retorika i njegovo ponašanje nisu dostojni kafane, a kamoli funkcije koju obavlja".
"Najoštrije osuđujemo skandalozne izjave gradonačelnika Subotice Stevana Bakića koji je svojim javnim nastupima u prethodnih nekoliko dana uvredio ne samo studente, koji žele pravdu za 15 ubijenih ljudi, i njihove profesore, već i za sve građane Subotice", naveo je Sendi u saopštenju PSG u Subotici.
Sendi je istakao i to da bi gradonačelnik trebalo da radi u interesu svih građana Subotice.
"Umesto da radi u interesu svih građana Subotice, Stevan Bakić se poziva na nekakvo sveto trojstvo, Aleksandar - Andrej - majka Srbija, uporno zaboravljajući da funkcija koju obavlja treba da služi u korist svih Subotičana, a ne Srpske napredne stranke", piše u saopštenju subotičkog PSG-a.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
Steva
Branko
Maratonac
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar