To je potvrđeno za
"Dnevnik" u Policijskoj upravi u Zrenjaninu.
Nezgoda se desila nešto pre 12 časova, a akcija spasavanja radnika trajala je oko dva časa.
U spasavanju su učestvovali pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice, a povređeni radnik je prevezen u Urgentni centar Opšte bolnice u Zrenjaninu, gde mu se utvrđuje stepen povreda.
MUP je saopštio da su pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice u Zrenjaninu još jednom pokazali snagu, znanje i hrabrost u borbi sa vremenom, dubinom i opasnim terenom, te da su spasili još jedan život.
"Na dojavu o čoveku koji je upao u baržu duboku osam metara, naši hrabri vatrogasci-spasioci izašli su na teren bez oklevanja. Koordinisanom akcijom, uz izuzetnu preciznost i timski rad - jedni na barži, drugi upravljajući kranom – uspeli su da ga bezbedno izvuku i predaju medicinskim ekipama", naveo je MUP, dodajući da su vatrogasci tu kada je najpotrebnije.
O ovom slučaju obaveštena je i inspekcija rada.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar