FOTO: Zrenjaninac uhapšen zbog pet kilograma marihuane

Zrenjaninska policija uhapsila je M. D. (29) zbog trgovine drogom i zaplenila više od pet kilograma marihuane.
Policija je zaustavila vozilo u kom se osumnjičeni nalazio na mestu suvozača i u njegovom ručnom prtljagu pronašla 1.141 gram marihuane, upakovanu u dva paketa.
Potom je policija na periferiji Zrenjanina pronašla još sedam paketa sa 3.917 grama ove biljne materije. 
 
 
Foto: MUP
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će biti priveden nadležnom tužilaštvu na postupanje.
 
 
Foto: MUP
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Žedni Zrenjaninac

    19.02.2025 14:07
    To je sića zalivana zabranjenom Zrenjaninskom vodom. Jovanjica je zakon.
  • nn

    19.02.2025 08:22
    ma to mu je hrana za ptice

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

Novi postupci protiv Linglonga i Zrenjanina

Građanski preokret je podneo tužbu Upravnom sudu protiv Grada Zrenjanina kojom se traži poništaj ponovljene saglasnosti na Studiju o proceni uticaja na životnu sredinu kineskoj kompaniji Linglong.

Inđija bez prevoza kad SNS putuje

Dok su autobusi Javnog prevoza Inđija prevozili članove SNS-a na komemorativni skup u Batajnici, đaci iz sela inđijske opštine ostali su bez prevoza.

Kamionom usmrtio meštanina Turije i pobegao

Policija u Srbobranu uhapsila je Lj. J. (37) sa područja ove opštine zbog teškog dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja, kao i zbog nepružanja pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.