Priručnik za lov na prinčeve
Društvena mreža "Badu" je, nakon proučavanja oko 100 kraljevskih ljubavnih priča od Drugog svetskog rata naovamo, došla na ideju da napravi listu "sedam zlatnih pravila kako da pronađete princa svog života", prenosi Rojters.
Strategija koja "pali" je posao u medijima, studiranje na nekom od jakih univerziteta, najbolje da to bude Kembridž u Britaniji, obavezno interesovanje za sport, tenis je idealan, i pik na Evropu, zemlje koje dolaze u obzir su Monako ili Skandinavija.
"Jedini način do sada koji je mogao da omogući devojci iz srednjeg društvenog staleža da upozna princa je da poljubi veliki broj žaba", šaljiv je direktor marketinga u "Baduu".
"Zbog toga smo došli na ideju da napravimo jedno prakticno uputstvo analizirajući razne kraljevske ljubavne priče i tako pomognemo devojkama koje žele svog princa, a nisu aristokratskog roda", dodaje on.
Uzimajući u obzir činjenicu da je Kejt Midlton princa Vilijama upoznala studirajući na škotskom Univerzitetu Sent Endruz, može se zaključiti da su univerziteti jedno od potencijalnih mesta da "san postane java", ističe "Badu".
"Upišite se na neki dobar univerzitet, jer se pokazalo da se prinčevi, uglavnom, opredeljuju za njih. Najbolje bi bilo da to bude Kembridž", glasi zlatno pravilo broj jedan.
Sledeći predlog je prisustvovanje zabavama - što češće i to samo onim koje priređuju prijatelji.
Pravilo broj dva kaže da princa možete upoznati ukoliko igrate ili prisustvujete nekom sportskom događaju. Najpoželjnije je da to budu polo, plivanje ili tenis. Polo je, inače, sport koji je vrlo popularan u Velikoj Britaniji, a cilj je da jašući na konju igrač postigne pogodak loptom koja se udara dugačkom palicom.
Na kraju liste, kao zaključak, "Badu" naglašava da aristokratsko ili kraljevsko poreklo nije garancija da ćete se zabavljati i udati za princa.
"Statistika je pokazala da je oko 71 odsto žena, koje su se zabavljale sa prinčevima evropskih zemalja, poticalo iz srednjeg društvenog sloja", stoji u pravilniku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar