Prema saznanjima Nove, pre izvesnog vremena je vraćen u službu.
On se trenutno nalazi u policiji na mestu pomoćnika komandanta za uniformisane radnike u Direkciji policije u SIV-u.
"Šušnjić se više ne nalazi pod suspenzijom, vraćena mu je legitimacija i svakog dana normalno dolazi na posao u zgradi SIV-a. Nalazi se u Direkciji policije, pomoćnik je komandanta za uniformisane radnika, ali je to u suštini funkcija na kojoj se ništa ne pita. Dolazi na posao, prima platu, postoje beneficije, ali bez bilo kakve moći", otkriva izvor ovog lista.
Nekadašnji prvi čovek novosadske policije nedavno se našao u žiži javnosti zbog sumnje da je zajedno sa Dijanom Hrkalović nezakonito prisluškivao Darka Eleza, koji je nedavno osuđen na 15 godina zatvora u Bosni i Hercegovini u predmetu "Lutka".
Izvor lista ističe da Sektor unutrašnje kontrole (SUK) trenutno istražuje i "manje igrače" od Šušnjića, za koje se sumnja da su sarađivali sa Elezom.
Podsetimo, bivša državna sekretarka MUP Dijana Hrkalović nalazi se u pritvoru zbog sumnje da je izvršila trgovinu uticajem u slučaju ubistva karatiste Vlastimira Miloševića.
Bivši načelnik Policijske uprave Novi Sad Milorad Šušnjić, suspendovan je početkom februara, kada su mu oduzeti policijska značka i oružje.
On je sa funkcije načelnika Policijske uprave smenjen u septembru prošle godine, kada je u javnost dospeo snimak na kom se vidi kako Nikšićanin Ivan Kontić brutalno prebija i lomi ruke jednom mladiću. Ovome je prethodilo i to što su u julu, tokom građanskih protesta, policajci brutalno pretukli mladića s autizmom koji je vozio bicikl kroz centar grada.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 15
Radnik
inzpektor
Bik koji leži0
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar