Protiv njega se vodi poseban postupak pred sudijom za maloletnike, dok je ostaloj trojici pritvor produžen do 5. jula, javlja Dnevnik.
Njima je pritvor produžen zbog okolnosti koje ukazuju na opasnost od bekstva. Dvadesetogodišnjaku B. G. se, pored krivičnog dela otmica, tereti i za napad na službeno lice, odnosno napad na više policajaca. S. B. Đ. (20) se tereti i za falsifikovanje isprava.
Kako saznaje Dnevnik, trojica dvadesetogodišnjaka su se branila ćutanjem.
Oni se terete da su u februaru ove godine oteli osamnaestogodišnjaka iz Kamenice.
Otmicu je prijavio otac otetog mladića iz Sremske Kamenice, kome su otmičari tražili 200.000 evra kako bi mu vratili sina.
Posle intenzivne potrage na području grada, policija je na Klisi, u gepeku automobila, pronašla nepovređenog mladića i uhapsila četvoricu osumnjičenih.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
Vlajko
Verica
Cvejka
Zašto??
Dovoljno sam stara da sagledam bezbrojne okolnosti koje su dovele do toga.Na srednjim i mladim generacijama je da razmisle dobro o tome.Sistem vrednosti urušava se najnižih institucija i sve do vrha vlasti.
Dragi sugrađani ne gurajte glavu u pesak....Opšta napetost može se preliti u veliko zlo..
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar