Čak 16 udesa tokom vikenda u Novom Sadu: Jedna osoba poginula, a jedna lakše povređena
31.03.2025.•
0
U Novom Sadu se od 28. do 30. marta dogodilo 16 saobraćajnih nezgoda u kojima je jedna osoba poginula, a jedna je lakše povređena.
Komentari 4
Doktor
BoeserWolf
U moru, sta moru, svemiru primera da drzave nema i da sistem ne funkcioniše, jedan "mladi operativac" dokazuje samo da za razliku od vecine svojih kolega radi za platu. Svaka mu čast, ali ti zvucis kao da si sendvic nasao u vraćenom autu. država funkcionise, vic milenijuma
MP
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar