Okrivljenoj je pritvor istekao 27. novembra, a nakon toga, Viši sud u Novom Sadu doneo je odluku da joj isti bude ukinut, prenosi Kurir.
Njoj će se za počinjeno krivično delo suditi kao mlađem punoletniku, s obzirom na njene godine u trenutku zločina.
Suđenje će najverovatnije početi 19. februara naredne godine.
Ona je uhapšena ubrzo nakon zločina koji se dogodio u noći između 1. i 2. novembra prošle godine u kući u Ulici Koste Hadžija Mlađeg.
U tužilaštvu se branila ćutanjem.
Do ubistva je došlo u kući u kojoj su živeli žrtva i osumnjičeni sa drugim članovima porodice.
Prema nezvaničnim informacijama, oni su se u toku noći sukobili.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar