Gužve, zastoje i radare možete prijaviti na 0600 100 200.
Informacije o saobraćaju slušajte i na Radiju 021, na 92,2 MHz ili na radio021.rs.
Pridržavajte se ograničenja i poštujte saobraćajna pravila.
12.50 - Patrola na kružnom toku u Žablju
12.40 - Patrola na uglu Kneza Miloša i Seljačkih buna
12.40 - Radar/patrola u industrijskoj zoni kod "Matroa".
12.20 - Presretač na Zrenjaninskom putu, crni bmw.
12.19 - Radar kod Fudbalskog centra "Vujadin Boškov" u Veterniku, ka gradu.
11.00 - Patrola u Rumenki kod groblja.
10.50 - Policajac na motoru u ulici Cara Dušana.
10.15 - Policajac na motoru u Narodnog fronta.
09.35 - Patrola zaustavlja posle nadvožnjaka ka Šajkašu.
09.15 - Radar na Keju kod "Danubiusa".
09.10 - Patrola zaustavlja prekoputa "Starih krovova".
09.08 - Radar na spustu sa Iriškog venca.
08.55 - Radar na Bulevaru despota Stefana, prekoputa helikoptera.
08.50 - Patrola/radar kod "Karin komerca" u Veterniku.
07.40 - Radar na Bulevaru Evrope, malo pre kružnog toka kod Detelinare, u smeru ka Detelinari.
07.30 - Radar na izlasku sa Paragova prema Novom Sadu.
07.10 - Radar na Bulevaru Evrope, posle Šeratona, ka Limanu.
07.01 - Do 30. aprila obnavljaće se kolovoz na deonici petlja Beška - petlja Kovilj, smer Beograd - Novi Sad. Radovi će se izvoditi u sve tri saobraćajne trake, a saobraćaj će biti preusmeren na desnu stranu auto-puta u smeru Novi Sad-Beograd i odvijaće se dvosmerno.
Radovi koji su u toku:
- Zbog radova obustavljen je saobraćaj na delu Kameničkog puta, od ulice Dunavske divizije do novoprojektovane saobraćajnice (Kamenički put 31b). Radovi će trajati do 23. juna, ali ukoliko budu završeni pre ugovorenog roka, doći će do ranije normalizacije saobraćaja. Na svim prilazima delu puta na kom se izvode radovi postavljene su info-table o izmenama režima saobraćaja.
- I dalje traje sanacija klizišta Puckaroš. U ovoj fazi radova, koja je počela 3. marta i koja je prvobitno trebalo da traje do 1. aprila, ali je rok pomeren na 25. april, za saobraćaj je u zoni radova zatvorena jedna traka od dve, koje idu od Sremskih Karlovaca prema Petrovaradinu. Saobraćaj se odvija dvosmerno sa suženjem, a u delu gde se prelazi sa dve na jednu traku, saobraćaj se odvija isto dvosmerno ali preko privremene devijacije uz ograničenje brzine na 30 km/h.
Inače, sve faze ovih radova trebalo bi da budu gotove do 1. oktobra ove godine.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!