VIDEO: Voša u polufinalu Kupa Srbije

Odbojkaši Vojvodine su večeras, na svom terenu, u revanš meču četvrtfinala Kupa Srbije savladali Spartak iz Subotice sa 3:0, po setovima 25:19, 25:18 i 25:22.
Aktuelni pobednik Kupa Srbije, igraće u polufinalu 56. Kupa Srbije 2020/2021. 
 
Plasman u polufinale u konkurenciji odbojkaša izborili su i Radnički iz Kragujevca, Partizan Soker i Ribnica iz Kraljeva.
 
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

NS-1 šampion Srbije u bridžu

Novosadski bridž klub NS-1 prvak je Srbije pošto je u finalnom meču odigranom u Novom Sadu savladao svog gradskog rivala Expert.