U saopštenju, koje je potpisano sa Ujedinjeni navijači Vojvodine, zatraženo je da predsednik i direktor FK "Vojvodina" podnesu neopozive ostavke na funkcije u klubu, kao i da se na vanrednoj Izbornoj skupštini, koja će se održati u sredu, 15. septembra, izabere novo rukovodstvo kluba.
"Sada je već i više nego jasno da sveukupna situacija u Fudbalskom klubu 'Vojvodina' ne ide u dobrom smeru i da oni kojima je klub poveren na upravljanje nisu sposobni da rukovode u interesu kluba, već to čine u ličnom interesu i na štetu 'Vojvodine'", navode organizatori tribine u pozivu upućenom navijačima.
Dodaju da je "aktuelna situacija u klubu potpuno neodrživa, problemi se samo gomilaju, te je zbog toga zakazana Izborna skupština koju je iniciralo više od trećine članova".
"Zbog svega toga, Ujedinjeni navijači Vojvodine postavljaju pitanje: Kome je u interesu da se nastavi sistematsko urušavanje FK 'Vojvodina'", navodi se u saopštenju koje je upućeno sa mejl adrese "Firma 1989".
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 25
Bozanstveni
Veljko
Dali hoce ozbiljan menadzment da preuzme klub?
Neznam cemu sve ovo...ima li ko konkretna resenja umesto parola?
Detelinarski džedaj
Da dođemo na stadion i šta ?
Da slušamo zapomaganje šačice klinaca sa severa o izgubljenom Kosovu ? Da mašemo srpskim zastavama i pevamo ode zločincu Ratku Mladiću kad nam u goste dođe Novi Pazar ? Možda da nas snajperova ekipa tera da skandiramo : "Kosovo je Srbija" ?
Prodali ste se za besplatne ulaznice, putovanja i nekoliko radnih mjesta u klubu i zato vas sad ima četvorica na tribini.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar