Nakon što su tokom vikenda igrači obavili obavezne lekarske preglede, stručni štab na čelu sa Radoslavom Batakom najpre će obaviti prozivku, nakon čega će ekipa odraditi prvi trening u FC "Vujadin Boškov".
Voša će prvi deo priprema do 30. juna odraditi na terenima FC "Vujadin Boškov", nakon čega se kao i prošle godine seli na Mariborsko Pohorje, gde će odraditi drugi deo, sve do 15. jula.
Nova sezona u Super ligi Srbije startuje 22. jula.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 2
Marko
ARMAGEDON
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar