Bandović nakon poraza od TSC-a: Igrali smo dobro, prva dva gola nas koštala

Nakon poraza od 3:1 protiv TSC-a, trener Vojvodine Božidar Bandović kaže da su golovi u prvom poluvremenu bili presudni.

Trener Vojvodine preuzeo je odgovornost za poraz.

"Mislim da smo igrali dobro, posebno u prvom poluvremenu, osim u te dve situacije kada smo primili dva gola, što je bilo nedopustivo. U drugom poluvremenu smo podigli ritam, dali smo gol, mogli smo biti mirniji u završnici. U suštini, prva dva gola su nas koštala. Mi smo bili ti koji smo mogli da postignemo gol, ali kada se izgubi utakmica ja preuzimam odgovornost", kaže Bandović.

Posle četiri kola i tri odigrana meča Vojvodine je 12. na tabeli.

Vošu očekuje utakmica protiv Maribora u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija, koja se igra u četvrtak.
  • SKROMNOST

13.08.2024 17:20
    "Igrali smo dobro"
    Za početak imamo kontinuitet "dobrih" igara i rezultata... Kud ćeš više, na ovu skupoću, je l'!
  • Vosa

12.08.2024 17:19
    Vosa le!
    Kakva Omladinska skola, vodi je Gruja sa sujetom i treneri bez iskustva, skupljeni sa stapa i kanapa.
    Možda 2-3 kvalitetna trenera ima i to je to. U toj školi niti ima znanja niti iskustva.
    Zato i dovode igrače sa strane.
  • A

12.08.2024 10:04
    K
    Gde nadju ove stručnjake

Vojvodina izgubila od Napretka

Fudbaleri Vojvodine izgubili su večeras na "TSC areni" od ekipe Napretka rezultatom 1:2 u šestom kolu Mocart Bet Superlige Srbije.