Vojvodina nije uspela da odbrani trofej Superkupa Srbije

Odbojkaši Vojvodine nisu uspeli da odbrane trofej Superkupa Srbije.
Oni su u Smederevu izgubili od Crvene zvezde u pet setova, posle 128 minuta igre.

Rezultat po setovima bio je 20:25, 25:19, 25:18, 21:25 i 15:7.
Aktuelni šampion države osvojio je rekordni šesti pehar u ovom takmičenju.

Tako su pretekli Vojvodinu koja je do sada trijumfovala pet puta.
Novosađani su dobro počeli meč i osvojili prvi set, ali su sledeća dva seta lako prepustili rivalu.

Vojvodina je dobila četvrti set i izjednačila, a u odlučujućem setu Zvezda je povela 7:3, ubrzo i 11:4, da bi konačan rezultat u setu bio 15:7.