Vojvodina nastavlja da posrće

Fudbaleri Vojvodine nastavili su sa lošim partijama ovog proleća i čini se da su sve dalje od plasmana u Evropu posle novog poraza u prvenstvu, ovog puta od Smedereva rezultatom 2:0.

Smederevci su do pobede pred oko 1.000 svojih navijača došli golovima Adamovića, najpre u 51. minutu iz penala, a potom i u 78. minutu. Novosađane je na ovom susretu vodio Zlatomir Zagorčić, a njegov tim je tokom čitavog susreta stvorio svega nekoliko polu-prilika.

Vojvodina je ostala na četvrtoj poziciji sa 43 osvojena boda, ali je teško očekivati da će je i sačuvati sa trenutnom formom i raspoloženjem u klubu. U narednom kolu na "Karađorđu" gostuje BSK, potom Novosađani gostuju u Čačku i u poslednjem kolu dočekuju Crvenu zvezdu.