Remi na Karađorđu

Fudbaleri Vojvodine odigrali su sinoć u Novom Sadu sa Jagodinom 1:1 u 5. kolu prvenstva Srbije.

Pred oko 3.000 gledalaca na Karađorđu, Novosađane je u vođstvo doveo Đurić u 20. minuti, da bi samo devet minuta kasnije izjednačenje doneo Živanović što se ispostavilo i kao krajnji rezultat susreta.

Trener crveno-belih Nebojša Vignjević je posle meča rekao da su gosti zaslužil bod, ali i da su njegovi igrači dali maksimum. Vignjević, koji je debitovao na ovoj utakmici najavljuje novi koncept u igri, pre svega više agresivnosti u napadu.

Posle pet kola vodi Partizan sa 12 bodova, Vojvodina i Rad imaju 11, a Zvezda, Jagodina i Donji Srem po 10. Narednog vikenda Vojvodina gostuje na Karaburmi ekipi OFK Beograda koja je na začelju sa svega jednim osvojenim bodom.