Oumaru za trijumf Vojvodine u Nišu

Fudbaleri Vojvodine su zabeležili novu pobedu u prvenstvu Srbije pobedivši na gostovanju niški Radnički sa 1:0.

Gol odluke postigao je Abubakar u 88. minuti.

Vojvodina je ovim trijumfom izbila na treće mesto na tabeli pretekavši Jagodinu koja je doživela novi poraz.

Derbi kola će odigrati večeras od 19h vodeći Partizan i drugoplasirana Zvezda.

Evo i ostalih rezultata 13. kola: Spartak - Jagodina 3:1, Rad - Hajduk 1:0, Novi Pazar - Javor 2:2, Smederevo - OFK Beograd 0:2 i BSK - Donji Srem 2:1.

Tabela: Partizan 33 (-1), Zvezda 25 (-1), Vojvodina 24, Jagodina 23, Spartak i Rad 21, itd.

Narednog vikenda u Novom Sadu gostuje kragujevački Radnički.

• paolo

17.11.2012 19:14
    !
    Oderemo Dzeja Ramadanovskog i eto nas na mestu br.2 ni krivi ni duzni...
  • Lektor

17.11.2012 17:22
    @Andrija Srek
    Mislim da je za ovu vest upravo najbitnije,da li je "minut",napisan srpski ili hrvatski...
    Kao sto je Djokovic izjavio posle osvajanja jednog Mastersa,kad su ga najavili,da dolazi iz Hrvatske-Ionako je to sve isto.
  • Andrija Šrek

17.11.2012 14:23
    1:0
    Uz čestitke Voši, jedna napomena - hrvatski se kaže "minuta" (dativ - minuti) a srpski "minut" (dativ - minutu).