Katai doneo novu pobedu Voši

Fudbaleri Vojvodine na Karađorđu su pobedili CSKA iz Sofije rezultatom 1:0.

Jedini strelac bio je Aleksandar Katai u 22. minutu.

Katai je igrao odlično u prvom poluvremenu, najpre pripremivši odličnu priliku za Umarua, pre nego što je u 22. mionutu primio dugi pâs od Pavlovića, prevario riovala i smestio loptu u mrežu. Između tih prilika do vođstva je mogao i CSKA, posle greške Đurića.

U drugom poluvremenu Kamburov je sa 25 metara iz slobodnog udarca pogodio prečku, pre nego što će Oumaru propustiti dve dobre prilike u tri minuta. Supić se istakao sa dve dobre odbrane na sredini poluvremena, ali su Novosađani preuzeli kontrolu nad utakmicom, i priveli je uspešno kraju.

Novosađani su tokom priprema ostvarili stoprocentan učinak, sa sedam pobeda u sedam mečeva.

Voša proleće otvara 27. februara u Smederevu.

• Ćevara

21.02.2013 07:00
    Najbitnije...
    je ovo na kraju..."da je Vojovina preuzela kontrolu nad utakmicom i uspešno je privela kraju" !!! Toa nam treba!
  • jaaa

20.02.2013 20:23
    UXY a zasto samo drugoplasiranog da stignemo??

Msm da je ova danasnja utakmica najbolje dokazala koliko su nasi klinci iz nase skole za 2 klase iznad igraca kojih dovodimo sto se tehnike tice.
    Iskreno msm da treba da se kompletno oslinimo na nase momke + 2-3 iskusna ali veoma kvalitetna stranca za koje treba kesirati 2-3 miliona i ima zmurecki da guzimmo sve redom!!!