Vojvodina slavila u Smederevu

Fudbaleri Vojvodine pobedom su startovali na startu prolećnog dela šampionata savladavši na gostovanju Smederevo sa 2:1.

Novosađani su imali inicijativu u prvom poluvremenu, stvorili nekoliko solidnih šansi, da bi u samom finišu preko Vulićevića došli u vođstvo. Međutim, u nastavku su domaći uspeli da izjednače golom Ristića u 64. minutu, da bi pobedu i tri boda gostima doneo Vranješ u 83. minuti.

Crveno-beli su se nakon trijumfa popeli na treće mesto na tabeli i imaju 31 bod, dok je Jagodina pala na četvrto mesto posle poraza u Kuli.

U ostalim susretima postignuti su ovi rezultati: Hajduk - Jagodina 3:0, Donji Srem - OFK Beograd 0:0, Spartak - Sloboda 2:2, Radnički Kg - Rad 1:1, Radnički Niš - Novi Pazar 0:0 i Crvena zvezda - Javor 2:1. Za 6. mart odložen je susret BSK - Partizan.

Tabela: Partizan 37 (-1), Zvezda 34, Vojvodina 31, Jagodina 29, Rad 26 bodova, itd.

U narednom kolu Vojvodina dočekuje Spartak.

• majk

27.02.2013 19:39
    bravo momci idemo dalje...
  • Alex

27.02.2013 17:28
    Bravo!
    Bravo Voso. Svaka cast momci na prvim bodovima u prolecnom delu prvenstva. Ajmo Novosadjani.Ulaz je besplatan,vise nema izgovora. Svi na karadjordje. Budimo Novosadjani-navijajmo za Vojvodinu!!! Zajedno do titule kupa!!!