Bez golova na meču Vojvodina-Tomsk

Fudbaleri Vojvodine remizirali su sa ruskim premijerligašem ekipom iz Tomska u drugoj pripremnoj utakmici u Beleku.

Jedinu kakvu takvu priliku na utakmici "crveno-beli" su propustili sredinom prvog dela kada je po levoj strani odlično prošao Veselinović, oštro centrirao po zemlji na peterac ali su dvojica fudbalera u crveno-belim dresovima zakasnili da je stignu i ubace u mrežu.

Sa druge strane, igrači Tomska nisu za 90 minuta stvorili ni jednu šansu za gol. Pokušavali su da ugroze golmane Vojvodine ubačenim loptama iz zadnje linije ali su štoperi "crveno-belih" uvek bili na visini zadatka.

U drugom poluvremenu u igru su ušla dva potpuno nova tima ali to ništa nije promenilo u rezultatskom smislu.

Vojvodina : Jovanić (Žakula), Nikolić (Pankov), Nastić (Popara, Pekarić (Babić), Đurić (Novaković), Radoja (Poletanović), Milinković-Savić (Vranješ), Ivanić (Nenadović), Alivodić (Spremo), Gaćinović (Ilić), Veselinović (Stojanović)

Tomsk: Čebanu, Jiranek, Liukov, Bordačev, Červenko, Murešan, Portnjagin, Golišev, Bakirov, Ignjatovič, Golenda

Igrali su još: Menaičik, Pinter, Salata, Pančenko, Sanar, Milanov, Mežiev, Sagitov, Niktinski i Kiselkov