Vojvodini bod u Pećincima

Fudbaleri Vojvodine uspeli su na startu jesenjeg dela Superlige da odnesu bod iz Pećinaca pošto su remizirali sa Donjim Sremom 1:1.

Domaći fudbaleri imali su prednost kada je Ognjen Damnjanović postigao gol iz penala na početku meča, ali je nerešen rezultat Vojvodini doneo Jovan Stojanović u 71. minutu.

Fudbaleri Novog Pazara i Partizana odigrali su danas 0:0 na gradskom stadionu u Novom Pazaru.

Voždovac je minimalnim rezultatom pobedio OFK Beograd, a gol odluke postigao je Nemanja Obradović u 9. minutu.

Rezultati:

Novi Pazar - Partizan 0:0

Voždovac - OFK Beograd 1:0 (Obradović 9.)

Donji Srem - Vojvodina 1:1 (Damnjanović penal 14. - Stojanović 71.)

Spartak - Sloboda (odloženo)

U toku:

Čukarički - Rad

Danas od 16 sati igraju Napredak i Jagodina, dok je za 18h zakazan meč između Crvene zvezde i Javora.

Sutra je na programu utakmica između kragujevačkog i niškog Radničkog.

• Neko iz mase

23.02.2014 17:13
    "Navijači"
    Šaka jada stigla iz Novog Sada. Da vidimo sada kada klub ne plaća koliko će vas bednika otići u Novi Pazar i Ivanjicu.
  • 23.02.2014 08:08
    NS
    Cuj ovo "uspeli da odnesu bodiz Pecinaca"?! Sta je tu uspeh?
  • Ćevara

22.02.2014 17:37
    I mala deca vide...
    kao se ove utakmice nameštaju...
    Najprovidnije je vreme odigravanja utakmica.

Voši bod protiv Radničkog

Fudbaleri Vojvodine remizirali su na "Karađorđu" sa ekipom Radničkog rezultatom 3:3 u 10. kolu Super lige Srbije.