Remi Vojvodine i Spartaka u Subotici

Fudbaleri Vojvodine i Spartaka remizirali su 1:1 u Subotici u poslednjoj utakmici 18. kola prve lige.

Gosti su do prednosti stigli u šestom minutu, golom Sergeja Milinković-Savića, a Vladimir Torbica je u 22. minutu postavio konačan rezultat.

Vojvodina je ovim remijem propustila priliku da se izjednači sa Čukaričkim na trećoj poziciji, i ostaje na četvrtom mestu sa 29 bodova.

U narednom kolu Novosađani dočekuju upravo ekipu Čukaričkog.

• UPRAVA

09.03.2014 20:19
    NAPOLJE!!!
    Pavloviću vodi Balšu, Čabru i Rabrena. Prodaj njih nekom i uzmi svu proviziju sebi. Dobiceš gratis i Tomu,Mandova i Ognjena!
  • Voja

09.03.2014 14:13
    Đorđe, oduzmi Torbici 30% od plate!

Voši bod protiv Radničkog

Fudbaleri Vojvodine remizirali su na "Karađorđu" sa ekipom Radničkog rezultatom 3:3 u 10. kolu Super lige Srbije.