Remi u derbiju na Karađorđu

U derbiju 18. kola Superlige fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog odigrali su pred oko 2.000 gledalaca na Karađorđu 1:1.

Novosađani su bili bliže pobedi, ali je danas bio odličan golman gostiju Borivoje Ristić koji je odbranio nekoliko zicera crveno-belih.

Domaći su poveli u 62. minutu kada je Marko Poletanović pogodio mrežu "brđana". Ipak, dvadeset minuta kasnije Čukarički stiže do vrednog bodanakon što se Lukas Pijasentin najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru posle kornera i sa nekoliko metara loptu smestio iza leđa Milana Jovanića.

U ostalim susretima Javor - Spartak 0:0, OFK Beograd - Novi Pazar 0:1 i Sloboda - Radnički Niš 0:0, Napredak - Donji Srem 4:2, Jagodina - Voždovac 0:0 i Zvezda - Radnički 1923 1:0. Sutra igraju Rad - Partizan.

Čukarički je ostao na trećem mestu sa 32 pobeda, sada je četvrti Novi Pazar sa 31, dok je Vojvodina peta sa 30 bodova. U narednom kolu Vojvodina će ponovo biti na velikom iskušenju pošto gostuje Novom Pazaru.

• Ćevara

16.03.2014 11:01
    Rasprodaja bodova...
    Već vidjeno... ništa novo za Jelen Super bruku!!
    A tako i treba kad sem Partizana i sveke desete godine Zvezde niko drugi i ne može da bude šampion!

Bal vampira
    Sramota je utakmicu mlitave Voše i batinaške Čuke nazvati derbijem... Čukarički ti uzima bodove?!! Bedno!

Voši bod protiv Radničkog

Fudbaleri Vojvodine remizirali su na "Karađorđu" sa ekipom Radničkog rezultatom 3:3 u 10. kolu Super lige Srbije.