Republikanci dobili odbornika u Beočinu

Bivša odbornica Srpske napredne stranke u Beočinu Minja Petrovski pristupila je Republikanskoj stranci, čime će, kako kaže, u beočinsku politiku vratiti višestranačje i politički pluralizam.
Republikanci dobili odbornika u Beočinu
Foto: Printscreen
Petrovski je SNS napustila u avgustu prošle godine, zajedno sa članom Opštinskog veća i njenim suprugom Branislavom Babićem. Kako je Babić tada rekao za 021.rs, tu odluku su doneli zbog aktuelnog predsednika opštine Mitra Milinkovića, koji samostalno vodi politiku koja izlazi iz programa koji zastupa SNS.
 
"Od 25 odbornika koliko čini Skupštinu Opštine Beočin, biću jedini pravi opozicioni odbornik, jer svi ostali odbornici već tri godine glasaju za odluke SNS-a, i jednoglasno podržavaju rad i odluke predsednika opštine Mitra Milinkovića", poručila je Petrovski.
 
On je ukazala i na to da se, zajedno sa Babićem, nakon napuštanja vladajuće stranke, suočila sa nizom neprijatnosti, od seče guma na automobilu, posipanja kiselinom vozila, do pokušaja zastrašivanja. Razlog za to pronalazi u tome što se ne slažu sa politikom koju sprovodi predsednik opštine, kojeg je optužila za navedene događaje.
 
Po njenim rečima, licemerno je ponašanje žena OO SNS u Beočinu, koje su stale u odbranu svojih članica, a nisu stale u njenu odbranu dok je bila trudna.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Армаггедон

    11.04.2019 12:31
    Срамота ко су све председници општина.
  • Kolonija

    11.04.2019 07:18
    Beocin
    Cega se pametan stidi,majka,zena,kraljica se ponosi.
  • Radovan

    10.04.2019 22:56
    dakako
    Ti si samo sitna riba u ovom moru plavom.Sitna riba.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Kralj Aleksandar među Novosađanima

Krajem prethodne godine, u Muzeju Vojvodine otvorena je izložba "Aleksandar I Karađorđević", koja je unutar ove vodeće muzeološke institucije dugo bila predmet diskusije.