Novo parkiralište će biti behatonirano, sa novom rasvetom, te će na ovaj način biti izgrađeno oko 80 parking mesta.
Rok za je 60 dana, a radovi će koštati 15 miliona dinara.
Kako je 021 ranije pisao, parking će moći da koriste kako zaposleni i gosti Istorijskog arhiva, tako i stanari ove ulice i svi koji borave u tom delu Podbare.
Ovo je samo jedno od nekoliko planiranih radova na uređenju ili gradnji parkinga u ovoj godini, koje će izvesti Parking servis.
Planirano je i da se izdvoji 12 miliona za rekonstrukciju parkirališta u ulici Laze Stanojevića, zatim 10 miliona za rekonstrukciju parkirališta kod autobuske okretnice na Štrandu, kao i 25 miliona za izgradnju parkinga kod FK "Kabel". Predviđeno je i ulaganje pet miliona dinara u popravke parkinga na Bulevaru oslobođenja između Ulice Pap Pavla i Bulevara Krlaja Petra I, 10 miliona u gradnju parkinga na Trgu Komenskog, kao i 35 miliona za gradnju parkinga u Radničkoj ulici.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Micika
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar