Učešće je potvrdilo više od 50 poslodavaca, koji su prijavili više od 1.100 slobodnih radnih mesta u komercijalnoj, trgovačkoj, građevinskoj, ugostiteljskoj, tekstilnoj, ekonomskoj, saobraćajnoj i medicinskoj struci.
Najveću šansu da pronađu posao imaju radnici u proizvodnji, trgovini i ugostiteljstvu, a priliku će dobiti i tehnolozi, ekonomisti, građevinski i elektroinženjeri, menadžeri, komercijalisti, monteri nameštaja, električari, magacioneri, vozači, frizeri i drugi.
Poželjno je da kandidati ponesu više primeraka radne biografije.
Dan pre, u četvrtak, 23. maja, biće održan sajam zapošljavanja i stručnog usavršavanja za sve novosadske studente. Sajam će se održati u holu Visoke poslovne škole strukovnih studija, u periodu od 12 do 14 časova.
Studenti imaju mogućnost i da uspostave kontakt sa kompanijama u kojima mogu da obavljaju stručnu praksu.
Predstaviće se oko 20 kompanija iz sektora bankarstva, turizma, menadžerstva i IT sektora, kao što su: Erste banka, Generali osiguranje, ComData, Japan Tobacco International i Turistička organizacija Vojvodine.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
Joca
Cocco
Zar to iko zapošljava osim u javnom sektoru i sa partijskom knjižicom?
Pljuc
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar