Za te radove je izdvojeno 547,5 miliona dinara, a novac je obezbedila Kancelarija za upravljanje javnim ulaganjima Vlade Srbije preko Programa obnove i unapređenja objekata u oblasti obrazovanja, zdravstva i socijalne zaštite.
Na sednici je KCV dobio saglasnost i za rekonstruciju zajedničke zgrade Klinike za neurohirurgiju, Klinike za vaskularnu hirurgiju i Klinike za anesteziju. Radovi u ukupnoj vrednosti od 213,9 miliona dinara obuhvataju unutrašnje i spoljne građevinske i stolarske radove, hidroizolaciju, termoizolaciju, betonske i limarske radove.
Pokrajinska vlada je izdvojila 25,8 miliona dinara za finansiranje radova na održavanju objekta OŠ "Žarko Zrenjanin" u Gospođincima, dok je OŠ "Milica Stojadinović Srpkinja" u Vrdniku namenjeno četiri miliona dinara za adaptaciju krova na objektu u Jasku.
Ukupno 17,4 miliona dinara usmereno je opštini Bačka Palanka za rekonstrukciju sportske sale u Gajdobri, dok je opštini Vrbas usmereno 13,9 miliona dinara za gasifikaciju Srednje stručne škole "4. juli", OŠ "Svetozar Miletić" i vrtića "Poletarac" u sklopu PU "Boško Buha".
Novosadskoj gimnaziji "Jovan Jovanović Zmaj" usmereno je sedam miliona dinara za realizaciju projekta korišćenja geotermalne energije za grejanje i hlađenje.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 5
dragan perković
Tokmak
?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar