Komemoracija će biti u sali u Železničkoj 28, na trećem spratu, počeće u 11 časova, a organizuju je Vojvođanski klub i Savez antifašista Vojvodine.
Ispraćaj je u 14 časova na Novom groblju.
Subotić je bio poslanik Skupštine Vojvodine od 2000. do 2004. godine i predsednik skupštinskog Odbora za informisanje.
Bio je član Saveza Komunista Vojvodine i funkcioner Reformista Vojvodine.
Subotić je bio dugogodišnji predsednik Vojvođanskog kluba, koji je saopštio da je njihov predsednik Subotić bio "autonomaš i federalista, antifašista i čovek koji se svim svojim snagama borio za Vojvodinu".
Subotić je bio i funkcioner IV Vojvođanske konvencije i jedan od osnivača Vojvođanskog kulturnog kluba.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
boco
steta
neka mu je vena sla va i hvala za sve sto je ucionio
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar