Kol centar u kojem će dežurati lekari, a koji će biti na raspolaganju Novosađanima da postave pitanja u vezi sa svojim zdravstvenim stanjem oformljen je danas, a od sutra će biti u funkciji.
Foto: 021.rs
Brojevi telefona putem kojih će Novosađani od subote, 14. marta moći da se informišu su: 021/480 7721 i 021/ 480 7722.
Nadležni zdravstveni radnici će pozive primati svakog radnog dana od 8 časova do 22 časa, dok će subotom telefonske linije biti aktivne od 8 do 15 časova.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Sta vrede telefoni kad ovi sto dezuraju jedino znaju da ti kazu izoluj se, kao da je to zaista moguce u kucnim uslovima. Čovek koji dve nedelje ima temperaturu i kašalj i upravo je došao iz inostranstva nije hitan slučaj jer se ne guši!!! Zar treba čekati da do toga dođe. Ja sam zapanjena. Ljudi su prepušteni sami sebi.
Sve je to lepo i prakticno. Ali ako covek oseti simptome bolesti u nedelju, ne postoji nijedan telefon na koji da se javi. Ovaj u Novo Sadu, koji je naveden za eventualne zarazene - a to je broj Doma zdravlja u Novom Sadu, radi uvece do 20 ili 22 sata, a subotom do 15 casova. Od tada pa do ponedeljka sta treba da radi neo ko je bolestan? da kazee virusu da se strpi dok do ponedeljka u 8 sati ponov ne proradi telefon. Strasno. Losa organizacija.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Nacionalni park Fruška gora počeo je da naplaćuje naknadu za ulazak u zaštićeno područje koja iznosi 100 dinara za fizičko lice i 300 dinara za motorno vozilo.
Institut za javno zdravlje Vojvodine saopštio je da je utvrdio prisustvo nematoda u uzorku vode za piće uzetom 15. aprila iz rezervoara fabrike vode JKP "Vodovod i kanalizacija".
Izjava nekadašnjeg košarkaškog asa i sadašnjeg poslanika Srpske napredne stranke Dejana Tomaševića da njegova majka više voli predsednika Srbije od svojih sinova je novo u nizu ulizivanja Vučiću.
Pokret slobodnih građana Vojvodina najoštrije osuđuje najnovije izjave predsednice Pokrajinske vlade Maje Gojković, i zahteva njenu momentalnu ostavku.
Uprava za građevinsko zemljište i investicije raspisala je javnu nabavku za radove na mostovima preko kanala Dunav-Tisa-Dunav i nadvožnjaka na Bulevaru Evrope.
Srednjoškolci iz Valjeva, zajedno sa kolegama iz Užica, Gornjeg Milanovca, Šapca, Čačka i Kraljeva, kreću peške put Novog Sada, na veliki protest srednjoškolaca u subotu, 26. aprila.
U novosadskom Radio kafeu se u sredu, 23. aprila sa početkom u 19 časova održava treći po redu "Speed dating", događaj koji podrazumeva brz i efikasan način upoznavanja.
Gradska poreska uprava saopštila je da su dostavljena rešenja za porez na imovinu za 2025. godinu za poreske obveznike koji imaju e-sanduče na portalu eUprava, odnosno za ukupno 88.077 građana.
Kako došla, tako i otišla, može se reći za Deklaraciju o Vojvodini dva meseca pošto je usvojena na naprednjačkem plenumu* u Sremskoj Mitrovici na Dan državnosti.
Komentari 2
Sanja
mirjana stefanovic
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar