U Novom Sadu postavljene tri Stanice za ugrožene

Nevladina organizacija "Na mladima Srbija ostaje" postavila je na tri lokacije u Novom Sadu tzv. Stanice za ugrožene - na Trifkovićevom trgu, kod Futoške pijace i u Ulici Braće Popović.
U Novom Sadu postavljene tri Stanice za ugrožene
Foto: 021.rs

Kako je saopšteno, Stanice za ugrožene predstavljaju mesta na kojima građani mogu da, umesto na ili pored kontejnera, ostave hranu, odeću i sve što im je višak, a što je ugroženom stanovništvu potrebno.

"Ovo je tek početak, te će se Stanice za ugrožene uskoro pojaviti i na novim lokacijama", kažu u ovoj nevladinoj organizaciji.

Najavljeno je i da će njihovi aktivisti u četvrtak, 23. decembra, organizovano spremati večeru za siromašne i beskućnike u Železničkom parku od 18 časova.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Makrije

    27.12.2021 08:17
    Ideja
    Odlicna akcija , odlicna inicijativa ...na zalost @123 je u pravu vecina toga ce zavrsiti na Najlonu .
  • 123

    23.12.2021 07:45
    Već vidim kako neko pelješi za najlon pijacu
  • Ljubica

    22.12.2021 14:59
    Odlično
    Svaka čast na ideji, humanosti, gestu. Vraćate veru u mlade ljude!Samo istrajte.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Darko Šper prekinuo štrajk glađu

Glavni poverenik Sindikata Nezavisnost na RTV-u Darko Šper, prekinuo je danas štrajk glađu jer je centrala sindikata preuzela dalju borbu za ispunjenje zahteva "drugim metodama, uključujući i tužbe".