Organizovano parkiranje u Petrovaradinu tokom Exita: Ima 400 parking mesta, dežuraće "pauk"

Parkiranje tokom Exit festivala biće organizovano u Petrovaradinu.
Organizovano parkiranje u Petrovaradinu tokom Exita: Ima 400 parking mesta, dežuraće "pauk"
Foto: Parking servis
Od 7. do 10. jula parkiranje će biti organizovano na sledeći način:
- Kej skojevaca, kod drumsko-železničkog mosta i kružnog toka (prema Varadinskom mostu) i
- Kamenički put, kod restorana "Balkan ekspres".
Kapacitet parkirališta je 400 parking mesta, koja će se naplaćivati od 18 do 3 časa. Cena parkiranja je 250 dinara, a može se platiti slanjem SMS-a na broj 8288 ili kupovinom parking karte na samom parkiralištu.
 
Tokom festivala radiće i dežurna "pauk" služba, u saradnji sa saobraćajnom policijom i saobraćajnom i komunalnom inspekcijom.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Posetiocima NS

    06.07.2022 14:59
    Dežurna "pauk" služba će pomagati svima koji ne pronađu sigurno i bezbedno mesto za parking.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Danas jaka košava

U Novom Sadu će u subotu ujutro biti hladno sa mrazem, a tokom dana sunčano i vetrovito sa umerenom i jakom košavom.

VIDEO: Pogledajte "Slobodni dnevnik" RTV-a

Četvrto izdanje "Slobodnog dnevnika", koji realizuje deo zaposlenih na Radio-televiziji Vojvodine nezadovoljan uređivačkom politikom tog medija, emituje se ispred zgrade Rektorata u Novom Sadu.