Trenutno je u ovoj zdravstvenoj ustanovi hospitalizovano njih 57, dok ih je juče bilo dvoje manje.
U teškom stanju i na respiratoru je njih osmoro, dvoje manje nego dan ranije.
Prema poslednjim podacima Instituta za javno zdravlje, u Vojvodini je registrovano 174 novih slučajeva. U Novom Sadu je registrovano 49 novoobolelih.
U ovom trenutku broj registrovanih aktivnih slučajeva u Vojvodini je 1.526. Najveći broj registrovanih aktivnih slučajeva je u Novom Sadu, 246.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar