Radove izvodi Građevinsko preduzeće "Best izgradnja" na osnovu odluke Gradskog štaba za vanredne situacije od 12. oktobra, a obaveštenje o popravkama je dala Gradska uprava za imovinu i imovinsko-pravne poslove.
Na obaveštenju koje je okačeno na ogradi postavljenoj oko zgrade, navodi se da će sanacija trajati do 31. maja.
Zbog ovih radova zabranjeno je parkiranje oko Fruškogorske 4.
Poslednji sprat ovog solitera ostao je bez većeg dela krova u oluji, te su skoro svi stanovi u tom nadograđenom delu morali da budu iseljeni zbog oštećenja.
Osim uništenog krova, došlo je do pucanja vodovodnih cevi, zbog čega su oštećeni i neki stanovi na nižim spratovima, a problem su stvarale i kiše tokom jeseni.
Ova zgrada je jedna od najteže pogođenih u julskim olujama, i gradske vlasti su odmah obećale pomoć u sanaciji, ali je do realizacije radova prošlo više meseci.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 14
Trole
ns
Ustoliceni
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar